piątek, 11 maja 2012

Thempest, Hyperial, OF NO AVAIL w Suszu, PUB SIGMA

Po raz pierwszy w historii Suskiej Sceny Undergroundowej - potężne uderzenie Warmińskich Braci z zespołów Thempest i Hyperial!!
Takiego wydarzenia jeszcze w Suszu nie było!!!
Pełna oprawa sceniczna, znakomita muza i zajebisty klimat!

DEATH ROSE DAY to koncert zorganizowany specjalnie na potrzeby lokalnej publiczności wynikający z rodzinnej przynależności członków praktycznie wszystkich zespołów grających w tym dniu do miejscowości Susz.Koncert DEATH ROSE DAY jest również organizowany w ramach wspólnej trasy "Unholy Apocalypse Tour 2012" zespołów Thempest i Hyperial!!

Data: 11.05.2012r
Miejsce: Pub Sigma Susz
Bilety: 8zł !!
START 20:00

Publikę rozgrzeje również znany Olsztyńskiej scenie OF NO AVAIL, który po raz drugi w tym roku zaprezentuje się w nowym składzie. Melodyjny metalcore/deathcore zaprowadzi was w najmniej oczekiwane rejony waszych umysłów i skłoni was do największego pogo w historii tego miasta !
http://www.facebook.com/ofnoavail

Kolejnym zespołem, który stanie na deskach Sigmy jest również Olsztyński THEMPEST - weterani na warmińskiej scenie, zaprezentują nowy materiał, który nieuchronnie zbliża się do rejestracji na nowym wydawnictwie.
http://www.facebook.com/thempest.olsztyn

Całość imprezy zamykać będzie zespół HYPERIAL z Dobrego Miasta. Grają najszybciej i najmocniej. Mocno odciskają swoje piętno na Warmińskiej Scenie Metalowej i również zaprezentują materiał z najnowszej EP pt "Industry"
http://www.facebook.com/hyperialmetal

Wszystkie kapele mają na koncie koncerty z gwiazdami takimi jak: Kat, Blaze Bayley, Sceptic, Trauma, Hunter, Christ Agony, Blindead, Lost Soul, Supreme Lord czy The Source.

Na koncercie będzie można również zaopatrzyć się w aktualne wydawnictwo CD wszystkich zespołów w atrakcyjnych cenach!

Zapraszajcie znajomych, przychodźcie tłumnie, jesteśmy tam dla was !! Niech Martwa Róża zaprowadzi was do Bezbożnej Apokalipsy ! :)

PRZYBYWAĆ!

Mateusz Tyberian Zakrzewski

1 komentarz: