czwartek, 17 stycznia 2013

Konkursy PKP zin

Nie byłbym sobą, gdybym nie przypomniał, że dziś dzień premiery książki Grzegorza Kwiatkowskiego pt. "Radości". Książka leży u mnie i oddycha pełną piersią w przeciwieństwie do mnie, bo dech odbierają te wiersze. 


Informacja od PKPzin doszła i weszła do piwnicy omijając radary

1.
Niniejszym ogłaszamy konkurs na prozę do 10 stron A4 lub zestaw 5 wierszy o dowolnej tematyce. Konkurs trwa od 15.12.2012 do 25.01.2013 roku. Teksty należy przesłać na adres pkpzin@gmail.com z dopiskiem 'Konkurs Literacki'. Wybrane teksty zostaną opublikowane na łamach PKPZin w pierwszym przyszłorocznym numerze. Zwycięzca otrzyma Voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w trzygwiazdkowym Hotelu Kosmowski we Wrześni do wykorzystania w styczniu lub lutym. Ponadto wybierzemy kilku laureatów, których nagrodzimy zestawami firmy Inter-Vion, bielizną firmy Kinga oraz książkami ufundowanymi przez wydawnictwa Bernardinum, Impuls oraz CKH. Każdy może przesłać dowolną ilość zestawów.

2.
Niniejszym ogłaszamy konkurs na zestaw 5 fotografii o dowolnej tematyce. Konkurs trwa od 15.12.2012 do 25.01.2013 roku. Prace należy przesłać na adres pkpzin@gmail.com z dopiskiem 'Konkurs Fotograficzny'. Wybrane fotografie zostaną opublikowane na łamach PKPZin w pierwszym przyszłorocznym numerze. Zwycięzca otrzyma Voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w trzygwiazdkowym Hotelu Piaskowym w Pszczynie do wykorzystania w styczniu lub lutym i zestaw ręcznie robionej biżuterii firmy Soloart. Ponadto wybierzemy kilku laureatów, którzy również otrzymają biżuterię oraz książki ufundowane przez wydawnictwa Hanami, Kwiaty Orientu, Nowa Proza oraz Oficynka. Każdy może przesłać dowolną ilość zestawów.

3.
Niniejszym ogłaszamy konkurs na zestaw 5 prac plastycznych o dowolnej tematyce. Konkurs trwa od 15.12.2012 do 25.01.2013 roku. Prace należy przesłać na adres pkpzin@gmail.com z dopiskiem 'Konkurs Plastyczny'. Wybrane prace zostaną opublikowane na łamach PKPZin w pierwszym przyszłorocznym numerze. Zwycięzca otrzyma Voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w czterogwiazdkowym Park Hotelu w Szczecinie do wykorzystania w styczniu lub lutym. Ponadto wybierzemy kilku laureatów, którzy zostaną nagrodzeni kosmetykami firmy Pollena oraz książkami ufundowanymi przez wydawnictwa Comm, Erica, Jaguar oraz Rosikon Press. Każdy może przesłać dowolną ilość zestawów.

Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc, a przy okazji może uda się coś ugrać :)
Oczywiście nadal można wziąć też czynny udział w konkursach.
Pozdrawiam,

--
PKPZin
www.pkpzin.pl
tel. 501 466 338

2 komentarze: